سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:45:12
اخبار مناطق عملیات
12:001398/4/9 يكشنبه
مشارکت فعال منطقه پنج عملیات انتقال گاز در طرح ملی کنترل فشار خون

رییس HSE منطقه پنج عملیات انتقال گاز از مشارکت فعال  منطقه پنج عملیات انتقال گاز در طرح ملی کنترل فشار خون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، علی انصاری، با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش آگاهی کارکنان سمینار آموزشی با موضوع "بیماری های مرتبط با فشار خون و راه های پیشگیری از آن " توسط دکتر محمدی در محل سالن اجتماعات اداره مرکزی برگزار گردید.
وی اضافه نمود: نزدیک به نیمی از مبتلایان فشار خون از بیماری خود مطلع نیستند که این بسیج ملی تاثیر مهمی در کنترل این بیماری خواهد داشت.
انصاری با اشاره به برنامه های واحد بهداشت، تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام شده، اندازه گیری فشار خون کارکنان شاغل در اداره مرکزی و مرکز بهره برداری خطوط لوله شیراز انجام گردید که در این طرح حدود 200 نفر از کارکنان اداره مرکزی و مرکز بهره برداری خطوط لوله شیراز مشارکت نمودند.
وی خاطر نشان کرد: در راستای اهمیت تشخیص به موقع بیماری های مرتبط با فشار خون و اجرایی نمودن طرح ملی کنترل فشار خون که از تاریخ 27 اردیبهشت ماه در سطح کشور آغاز شد، منطقه پنج عملیات انتقال گاز با همکاری مرکز بهداشت شهدای انقلاب شهرستان شیراز، مراکز بهداشت شهرستان های سطح استان و پزشکیاران مستقر در تاسیسات تقویت فشار گاز، در حال اجرای طرح مذکور تا پایان 15 تیر ماه در سطح منطقه می باشد.
وی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت مشارکت در این طرح ملی، تشکر به عمل آورد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما