شنبه 29 دي 1397   02:02:43
اخبار مناطق عملیات
15:351397/2/4 سه‌شنبه
مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز:
تلاوت قرآن کریم چراغ هدایت و رشد بشریت درطول تاریخ بوده است

مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران کارکنان و بیست ودومین دوره این مسابقات ویژه فرزندان درمنطقه ده عملیات انتقال گازایران برگزارشد.
مدیرمنطقه عملیات انتقال گاز در آئین افتتاحیه و آغاز بکار یازدهمین دوره مسابقات قرآنی «بهار در بهار» ویژه کارکنان و همسران و بیست و دومین دوره این مسابقات ویژه فرزندان که درمحل حسینیه عاشقان ثارالله استان بوشهر برگزار شد، گفت: این دوره از مسابقات با رقابت بیش از 400 نفر در رشته های «حفظ، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، قصه گویی قرآنی، اذان و ترجمه قرآن کریم» ویژه «کارکنان، همسران و فرزندان» به صورت مشترک با شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد.
خدری درادامه با بیان اینکه قرآن هدیه ای آسمانی برای زنده کردن دلها است، افزود: دفاع از دین در چارچوب عقلانیت و معنویت در اصل ایمان به خداوند است و همه امور و اعمال انسان در دنیا و آخرت مورد محاسبه قرار می گیرد.
خدری اظهار داشت: قرآن متن فرهنگ اسلامی است و ذکر و تلاوت قرآن کریم چراغ هدایت و رشد بشریت درطول تاریخ بوده است.
وی با اشاره به این که تعداد شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته 80درصد رشد داشته است، عنوان کرد: این امر نشان دهنده توجه و اشتیاق کارکنان به این کتاب نورانی است.
برپایه این گزارش ، این دوره از ازمسابقات همزمان با ولادت امام حسین علیه السلام ، صبح روز جمعه 31 فروردین ماه 1397 در محل حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان بوشهر برگزار گردید.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما