جمعه 25 آبان 1397   17:52:56
اخبار مناطق عملیات
23:031396/7/15 شنبه
در منطقه ده عملیات انتقال گاز: بیش از 7 هزار و 600 نفر ساعت آموزش به ثبت رسید

حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازبا تاکید براهمیت موضوع آموزش نیروی انسانی گفت: آموزش نیروی انسانی، پایه و اساس ترقی و دانش عمومی و تخصصی در هر سازمان بوده و ما نیز به دنبال تقویت آن هستیم.
وی ادامه داد: درشش ماهه گذشته بیش از7 هزار و 600 نفرساعت آموزش نیروی انسانی داشته ایم که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی را نشان می دهد.
 خدری با بیان اینکه ازابتدای سال جاری تاکنون 18 دوره آموزشی درسطح منطقه برگزار شده است، گفت: از این میزان بیش از 400 نفر آموزش های لازم در زمینه های فنی و غیرفنی را طی کرده اند.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز درادامه خاطرنشان کرد: مسئولان این منطقه با اعتقاد به تاثیر آموزش در ارتقای سطح علمی کارکنان، همگام با روند روز افزون پیشرفت های علمی درسطح جهان به این مقوله توجه جدی داشته و حاصل آن نیزرشد کیفی فعالیت ها و عملکرد در سطح منطقه می باشد.
به گفته خدری اداره آموزش منطقه ده عملیات انتقال گاز در راستای افزایش سطح علمی کارکنان 37 دوره آموزشی را در دستور کار سال جاری خود دارد که با برنامه ریزی های انجام شده در تلاش هستیم این مهم تحقق یابد.
وی یادآور شد، ازابتدای امسال فراگیری دوره های مجازی از طریق سامانه شرکت ملی گاز برای هر یک از کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم فراهم شده است و در حال حاضر نیز تقویم آموزشی پاییزه در حال انجام می باشد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما