يكشنبه 3 شهريور 1398   21:44:48
اخبار مناطق عملیات
10:531398/3/5 يكشنبه
دومین نمایشگاه دائمی خودکفایی شرکت انتقال گاز درمنطقه 4 عملیات افتتاح شد

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و با حضور مدیر و جمعی از اعضای‌ هیئت رییسه؛ دومین نمایشگاه دائمی دستاوردهای خودکفایی مناطق عملیاتی انتقال ‌گاز در منطقه 4 عملیات انتقال گاز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز، ناصر علوی شهری مدیر منطقه 4 در حاشیه افتتاح  نمایشگاه دستاوردهای خودکفایی منطقه چهارعملیات انتقال‌گاز گفت: در صنعت نفت و گاز همواره بر استفاده از توان و تخصص نیروهای داخل کشور تاکید شده و هر روز به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کرده‌ایم و بدون شک تحریم‌های بین‌المللی سرعت  پیشرفت را بیشتر خواهد کرد.
علوی  خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی در برابر مشکلات همواره راهگشا بوده و در شرایط کنونی نیزاین منطقه آمادگی دارد تا از شرکت‌های ایرانی فعال در زمینه ساخت تجهیزات مورد نیاز صنعت انتقال گاز استفاده کند.
وی با تاکید بر اینکه با نام گذاری سال جاری به نام سال "رونق تولید" از سوی مقام معظم رهبری برنامه‌های سال جاری صنعت انتقال گاز ایران نیز بر این اساس پایه ریزی شده است، اظهار داشت: حرکت پیشتازانه منطقه چهار عملیات انتقال گاز در زمینه تولید و  تامین قطعات مصرفی صنعت  انتقال گاز  نشان از توانمندی بالای مهندسین جوان و خوش فکر این منطقه دارد.
مدیر منطقه 4 ادامه داد: تا این همت در پرسنل شریف منطقه وجود داشته باشد، حتی تحریم ها هم  صنعت گاز ایران را در رسیدن به قله‌های خودکفایی کمک خواهدکرد.
مهندس علوی افزود: به حمد الله فعالیت محوری وارزشمندی در راستای حرکت پرشتاب به سوی خود کفایی در این منطقه در حال انجام است که می توان در این زمینه به خود کفایی در تولید بیش از 270 قطعه کاربردی در این صنعت و ساخت اولین دستگاه برش سرد صد درصد ایرانی در کشور اشاره کرد.
مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز با اشاره به ضرورت رعایت صرفه جویی در منابع و بودجه ها افزود: این نمایشگاه که دومین نمایشگاه دائمی خودکفایی شرکت انتقال گاز است به برکت همزمانی با سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع) و در آستانه روز ملی بهره وری، با بهره‌وری و استفاده از حداقل امکانات و منابع و همچنین به کارگیری فضاهای موجود در سالن تعمیرات اساسی در مجتمع شهید باقری منطقه افتتاح شده و خداوند کریم را شاکریم که درخشش قطعات و تجهیزات حاصل تدبیر و اندیشه و تعهد ملی و سازمانی همکاران پرتلاش منطقه، در ویترین های تلفیقی فلز و شیشه با نورپردازی مناسب، طراوت و چشم‌نوازی خاصی به محیط خشک صنعتی و کارگاهی سالن تعمیرات اساسی بخشیده است. 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما