پنجشنبه 27 دي 1397   12:39:27
14:311396/10/13 چهارشنبه
مقاوم سازی خط لوله 56 اینچ هفتم سراسری با تلاش کارکنان منطقه شش

مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، از عملیات مقاوم سازی و تعمیق خط لوله 56 اینچ هفتم سراسری در محل رودخانه فصلی روستای سردی از توابع شهر رودبار استان کرمان طی دو روز خبر داد.
گودرزی با اعلام این خبر گفت: بارندگی های فصلی و طغیان آب در رودخانه فصلی روستای سردی، موجب آب شستگی بستر رودخانه ، شناور و نمایان شدن خط لوله 56 اینچ هفتم سراسری شده بود که به منظور انتقال پاک ، ایمن ، پایدار و بهره ور گاز طبیعی، عملیات مقاوم سازی و تعمیق این خط لوله در دستور کارقرار گرفت.
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران ادامه داد: با توجه به بررسی و هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده ، 30 متر از خط لوله 56 اینچ هفتم سراسری تعمیق و در عمق مناسب قرار گرفت.
وی افزود: با انجام این تعمیرات ، اطمینان از انتقال ایمن و پایدار گاز به نیروگاه ایرانشهر و زاهدان و همچنین مصارف خانگی در استان سیستان و بلوچستان افزایش یافت.
رئیس مرکز بهره برداری خطوط لوله سرخون، بعد مسافت و فاصله 400 کیلومتری محدوده عملیات اجرایی تا مرکز یارد سرخون و اعلام شرایط نامساعد آب و هوایی و احتمال بارش های شدید و سیل را از نکات حایز اهمیت در این عملیات عنوان کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما