دوشنبه 23 مهر 1397   23:43:26
09:421396/9/8 چهارشنبه
در دیدارمدیر عامل شرکت نیروگاه توس از منطقه چهار عملیات انتقال گاز عنوان شد:
نقش انتقال گاز در توسعه صنایع مادر بی بدیل است

مدیرعامل شرکت نیروگاه توس در راس هیئتی از مسئولین این مجموعه از منطقه 4 عملیات انتقال گازبازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز ، ناصر علوی شهری مدیر منطقه 4 در حاشیه این بازدید با اشاره به گستردگی حوزه سرزمینی منطقه چهار عملیات انتقال گاز در بین 4 استان کشور گفت : تعامل سازنده با صنایع مادر و مولد در اطراف خطوط لوله فشار قوی گاز خصوصا در زمینه هماهنگی های بیشتر برای مدیریت مصرف در ایام پیک سال یکی از مهمترین اهداف فعالیت های ما در این زمینه است .
وی هدف از این بازدید را بحث و تبادل نظر در زمینه مدیریت مصرف در زمان پیک مصرف گاز در زمستان دانست و تصریح کرد: نیروگاه تولید برق توس به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان برق شهر مشهد جایگاه مهم و حیاتی در این چرخه دارد و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با مدیریت مصرف، گاز رسانی به این مجموعه در ایام پیک قطع نشود .
علوی شهری تعامل در زمینه رشد و بالندگی صنعتی در مجاورت خطوط لوله فشار قوی گاز را یکی از اهداف برگزاری چنین نشست هایی دانست و تصریح کرد : تمام تلاش ما در حوزه انتقال گاز کشور کمک به تعالی و رشد  صنایع مجاور خطوط لوله است به نحوی که نه به ایمنی هموطنان آسیبی برسد و نه مانعی برای رشد منطقه محسوب شویم . 
در ادامه مراسم مهندس افخمی مدیر عامل شرکت نیروگاه برق توس به نقش پر رنگ گاز در سبد انرژی خانواده ها اشاره کرد و افزود: گاز همانند شمشیر دو لبه همانطور که مایه آرامش خانواده ها بوده در صورت عدم رعایت ایمنی می تواند به دشمن جان آنها تبدیل شود .
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در ستاد منطقه 4 عملیات انتقال گاز عنوان کرد: تلاش های صادقانه همکاران منطقه 4 عملیات انتقال گاز مایه مباهات و خرسندی و تغییر نگرش ما را به همراه داشت.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما