سه‌شنبه 1 بهمن 1398   15:05:59
13:271398/7/28 يكشنبه
بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه به مقام نخست آزمون عملی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران دست یافتند

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران آزمون عملی در تاریخ های 8 و 10 مهرماه 1398 که در تاسیسات تقویت فشار گاز اصفهان 4 و اصفهان 3 برگزار شد.
مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز در این رابطه گفت: از تمامی بهره بردارانی که عزم خود را جزم نمودند  تا در رقابتی دوستانه و صمیمی، توان علمی و عملیاتی خود را افزایش داده و با وارد شدن به میدان رقابت، رسالت واقعی خویش را که همانا دانش افزایی در میان دیگر همکاران می باشد، را به نمایش بگذاراند تشکر و قدردانی می نمایم.
وی در این خصوص گفت: امروزه در منطقه دو عملیات انتقال گاز شاهد کارکنانی هستیم که با اراده پولادین به جنگ کمبود قطعات و تجهیزات رفته و به فن آوری ها و تکنولوژی های بالایی دست یافته اند.
گلستانه گفت : از برگزار کنندگان این المپیاد کمال تشکر را داشته و برای عزیزانی که در این المپیاد حائز رتبه شده اند آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
گفتنی است، در آزمون عملی توربو کمپرسور  زیمنس، تأسیسات  پتاوه،  تاسیسات اصفهان - دوراهان و  تاسیسات دهق - دهاقان به ترتیب مقام های اول تا سوم و در آزمون عملی توربو کمپر سور زاریا، تاسیسات پتاوه، تاسیسات اصفهان 4 ( کچوئیه ) و  تاسیسات ندوشن  حائز مقام های اول تا سوم شدند.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما