پنجشنبه 27 دي 1397   13:38:10
16:081396/11/18 چهارشنبه
طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم آنتی ایسینگ تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین و بیجار

سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران، از طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم آنتی ایسینگ تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین و بیجار خبر داد .
عبادی اظهار داشت : با تلاش و همت پرسنل عملیات تاسیسات منطقه ، سیستم آنتی آیسینگ 6 واحد از توربین های گاز زاریا مربوط به تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین و بیجار با موفقیت نصب و راه اندازی گردید .
 سرپرست منطقه 7 شرکت انتقال گاز ایران در ادامه افزود : با توجه به اینکه سیستم آنتی آیسینگ در طراحی اولیه این دو تاسیسات در نظر گرفته نشده بود و همچنین با توجه به شرایط اقلیمی تاسیسات مذکور که در فصل سرد سال محفظه هوای ورودی توربین دچار یخ زدگی و باعث مشقات و خطرات فراوانی برای بهره برداران تاسیسات می گردید ؛ مراحل طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم آنتی آیسینگ در دستور کار منطقه قرار گرفت و ضمن انجام تست های لازم با موفقیت راه اندازی گردید تا بدین وسیله شرایط بهره برداری ایمن و قابل اطمینان تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین و بیجار به منظور انتقال مستمر غرب کشور به وی‍ه در فصول سردسال افزایش یابد .
 شایان ذکر است تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین و بیجار در تقویت فشار گاز خط سوم آذربایجان به منظور انتقال گاز به شهرهای غربی و شمال غربی و... نقش به سزایی ایفا می نمایند .
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما