دوشنبه 28 مرداد 1398   19:19:17
11:521398/3/18 شنبه
در منطقه دو انجام پذیرفت:
تسطیح مسیر بیش از 1800کیلومتر خطوط لوله انتقال گاز

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز، مجتبی گلستانه، از تسطیح بیش از 1800کیلومتر مسیر خط لوله انتقال گاز در محدوده حوزه استحفاظی منطقه در سال 1397خبر داد.
مدیر منطقه دو عملیات، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص جوی منطقه و بارش های سیل آسیای فصلی تاج خط و مسیر جاده دسترسی در برخی از نقاط دچار آسیب های جدی گردیده بود که با تلاش کارکنان واحدهای مهندسی، نگهداری و تعمیرات خط، با حداقل تجهیزات، گرده ماهی ها  احیا و جاده دسترسی تسطیح شد.
به گفته وی در محل های شیب دار که شدت آب بردگی زیاده بوده و احتمال بیرون افتادن لوله وجود داشته، با ایجاد سد های خاکی و هدایت آب های سطحی به دره های موازی، مشکلات آن برطرف شد.
گلستانه در ادامه گفت: هدف از انجام این عملیات تسهیل امکان تردد تجهیزات، ماشین آلات و کارکنان واحد های عملیات، تعمیرات و حراست در مسیر خط به منظور پایش وضعیت و همچنین دسترسی به تمامی نقاط حادثه خیز، شیرهای بین راهی و ولوهای هواگیری در هنگام بروز حوادث پیش بینی نشده احتمالی عنوان کرد.
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز با اشاره به اینکه پروژه مذکور از پروژه های مهم منتهی به سال 1397 می باشد خاطر نشان کرد: با انجام عملیات تسطیح مسیر، امکان پایش خط و دسترسی گروه های تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی نقاط از مسیر شده و باعث انجام تعمیرات به موقع و مانع از هدر رفت سرمایه های ملی خواهد شد.


 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما