جمعه 25 آبان 1397   18:13:12
15:131396/8/9 سه‌شنبه
با انجام طرح ضربتی و همکاری منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران ، ارتباطات مخابراتی تأسیسات تقویت فشار گاز نفت شهر برقرار شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، محمدرضا ولوی با بیان این که پروژه مخابراتی اصلی ایستگاه اندازه گیری نفت شهر در پروژه خط ششم سراسری توسط شرکت مهندسی و توسعه گنجانده شده ولی تا کنون اجرای آن کامل نشده است افزود: پس از نصب یک دکل 21 متری در تأسیسات تقویت فشار گاز نفت شهر یک لینک رادیویی نصب گردید.
وی در ادامه اظهار داشت: ظرفیت این لینک رادیویی 4E1 بوده که از تپه نفت شهر تا تأسیسات مذکور می باشد و قابلیت افزایش تا  16E1 را دارد.
مدیرمخابرات و تله متری شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به مسیر برقراری ارتباط گفت : این مسیر ارتباطی از مرکز مخابرات در ساختمان پنجم شرکت مهندسی و توسعه گاز واقع در خیابان طالقانی شروع و پس از عبور از مسیرهای متعدد از طریق اراک، همدان، کرمانشاه و تپه نفت شهر به تأسیسات تقویت فشار گاز نفت شهر می رسد.
به گفته وی: در طول مسیر علاوه بر سایت های مخابراتی شرکت ملی گاز ایران، از ایستگاه های شرکت خطوط لوله و مخابرات، شرکت ارتباطات زیر ساخت و شرکت مخابرات ایران استفاده شده است.
محمد رضا ولوی در ادامه از همکاری تمامی شرکت های فوق الذکر و تلاش های مدیر منطقه 7 ، همکاران مخابرات و تله متری ستاد انتقال گاز و  ارتباطات و فن آوری اطلاعات منطقه هفت 7 عملیات انتقال گاز ایران تشکر و قدردانی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما