دوشنبه 5 فروردين 1398   03:04:23
11:421396/12/15 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:
درخشش عملکرد عملیاتی منطقه 5 در زمستان امسال

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید خود از منطقه 5 ، با تجلیل از تلاش های مدیر و همکاران، در انتقال پاک ایمن و پایدار گاز ، کسب تندیس زرین خدمات سبز کشور و مقام اول HSE در سطح شرکت ملی گاز و شرکت انتقال گاز را نشانه ای از عملکرد بالای مدیر و کارکنان آن منطقه دانست.
سعید توکلی در نشست با مدیر و روسای ارشد منطقه ، ضمن تبریک موفقیت های کسب شده گفت: با توجه به شرایط سخت زمستان و راه اندازی تاسیسات فراشبند 10، از کارکنان شریف تاسیسات نورآباد به دلیل عملکرد عالی در زمستان گذشته به صورت ویژه تشکر می نمایم.
وی اضافه نمود: از سال گذشته تاکنون حدود 2000 کیلومتر خط لوله فشار قوی تزریق گاز شده  و بالغ بر 30 واحد توربوکمپرسور نیز تحویل شرکت انتقال گردید و مقدار زیادی نیز به تولید گاز کشور افزوده شد ولی با کوشش و تلاش کارکنان گمنام، کوچکترین خللی در انتقال پایدار گاز ایجاد نشد.
توکلی ضمن تاکید بر ضرورت بهره گیری حداکثری از تاسیسات موجود گفت: بازرسی های فنی به موقع، کاهش هزینه های نگهداری، تجدید نظر در نحوه بهره برداری بهینه تجهیزات از جمله کارهایی است که باید به جدّ پیگیری شود.
وی در ادامه افزود: بودجه ریزی عملیاتی راه نجات مشکلات موجود است و باید با افزایش دقت در اعداد و رقم های شاخص ها به تدوین دستورالعمل های بهره برداری در قالب استاندارد های IGS مبادرت ورزید.
همچنین در ابتدای این دیدار ، ولی اله فرخی مدیر منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران، در سخنانی کوتاه ضمن ارایه گزارشی از عملکرد منطقه، موفقیت های کسب شده در زمینه های زیست محیطی و HSE  را مرهون تلاش مشترک و همکاری همه جانبه تمامی کارکنان منطقه دانست و از همت والای کارکنان در پیشبرد اهداف و ماموریت های سازمان تشکر نمود.
گفتنی است در این نشست صمیمانه روسای ارشد و همکاران حاضر در نشست به بیان و تبادل نظر در خصوص برخی از چالش ها و فرصت های حوزه های کاری خود پرداختند .
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما