چهارشنبه 26 تير 1398   18:19:11
09:081398/4/12 چهارشنبه
انتقال پایدارگاز در طی انجام تعمیرات ایستگاه کنترل فشار گاز ماهشهر توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز

تعمیرات اضطراری ایستگاه کنترل فشار گاز ماهشهر توسط بهره برداری خطوط لوله گاز بیدبلند در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران انجام شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات، خضرایی مدیر منطقه یک عملیات گفت: در پی بررسی و مشاهده ترک در جوش اتصال به شیر اطمینان بر روی RUN ایستگاه کنترل فشار ماهشهر، عملیات تعمیرات و ایمن سازی ایستگاه مذکور در دستور کار واحد عملیات ساختمانی بهره برداری خطوط لوله گاز بیدبلند قرار گرفت.
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز در ادامه افزود: انجام تعمیرات، تعویض و نصب یک دستگاه پلاگ ولو 16 (پس از گذراندن تست هیدرواستاتیک و تأییدیه های لازم)، با نظارت بازرسی فنی در کم ترین زمان ممکن و بدن قطع و اختلال در گاز مصرف کنندگان در شرایط کاملاً ایمن با موفقیت به پایان رسید.
این عملیات در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و در شرایطی ویژه در استان خوزستان با تلاش نیروهای ساعی منطقه و بدون هیچ گونه وقفه در امر انتقال گاز انجام شد.
خضرایی در پایان خاطر نشان کرد؛ ایستگاه کنترل فشار گاز ماهشهر بر روی خط 30  واقع در کیلومتر صفر امیدیه - ماهشهر، نقش مهمی در انتقال گاز پایدار به مجتمع های پتروشیمی بندر امام خمینی (رحمت الله علیه) و پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی دارد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما