دوشنبه 23 مهر 1397   23:26:02
11:071396/9/11 شنبه
افتتاح بهداری تاسیسات تقویت فشار گاز خرمدره

با حضور دکتر بلوری ، معاون طب صنعتی و بهداشت نفت ، صادقپور ، هماهنگ کننده شرکت انتقال و سازمان بهداشت و خانم کلانتری و صادقپور مدیر منطقه 3 عملیات انتقال گاز و برخی از مسئولین این منطقه در تاسیسات تقویت فشار گاز خرمدره مرکز درمانی این تاسیسات افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی منطقه 3 عملیات انتقال گاز، در جلسه ای که به همین منظور در این تاسیسات تشکیل گردید ، صادقپور ، مدیر منطقه 3 ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و حاضرین در این جلسه ابراز امیدواری کرد بتوانیم خدمات بهداشتی و درمانی مفیدی را دراین تاسیسات و در آینده در سایر تاسیسات تقویت فشار گاز جهت رفاه حال پرسنل تجهیز و مستقر نمائیم .
صادقپور بر انجام معاینات دوره ای پرسنل تاکید نمود و خواستار پیگیری مسئولین تاسیسات تقویت فشار گاز جهت اقدام به موقع پرسنل در این خصوص شد .
بلوری معاون طب صنعتی و بهداشت نفت در ادامه جلسه ضمن اشاره به گسترش و اهمیت شرکت انتقال گاز و سایر مراکز عملیاتی شرکت نفت افزود : مناطق عملیاتی انتقال گاز از جمله مجموعه هایی است که بایستی حضور بهداشت و درمان فعال تر باشد و به دلیل حساسیت این مراکز عملیاتی این امکان فراهم شده است که بتوان مسیر های ارتباطی خوب و موثری بین مراکز درمانی و اورژانس بیمارستان نفت به وجود آورد .
ادامه این جلسه اختصاص داشت به گفتگو و تبادل نظر و بیان مشکلات و کمبودهای پزشکی درمانی پرسنل تاسیسات و در نهایت راه کارهایی جهت بهبود وضع موجود که پرسنل توسط مسئولین ارائه گردید .
لازم به ذکر است بهداری تاسیسات تقویت فشار گاز خرمدره به عنوان دومین مرکز درمانی تاسیسات تقویت فشار گاز بعد از تاسیسات سراجه در سال 96 افتتاح گردید و امید است در آینده این مراکز در سطح شرکت انتقال گاز و در تمامی تاسیسات تقویت فشار گاز افتتاح گردد .


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما