جمعه 3 اسفند 1397   20:06:22
10:241397/7/14 شنبه
دستیابی به دانش تعمیر ترانسدیوسرهای متریکس در منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران

در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و پرهیز از استفاده کالای وارداتی، کارکنان منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، موفق به تعمیر ترانسدیوسرهای متریکس شدند.
یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8، با اعلام این خبر گفت: در راستای اهداف خودکفایی، کارکنان این منطقه در جهت صرفه جویی، استفاده بهینه از امکانات موجود و مدیریت زمان، دوازده عدد از ترانسدیوسرهای متریکس تاسیسات سراب، چلوند و اردیبل را در کمترین زمان ممکن بازسازی و پس از تست میدانی و کالیبراسیون آماده بهره برداری نمودند.
بایبوردی افزود: با توجه به استفاده گسترده از ترانسدیوسرهای وایبریشن در تاسیسات منطقه، همواره بحث تامین و جایگزینی این اقلام یکی از دغدغه های اساسی منطقه بوده که در این راستا با تلاش کارکنان منطقه، کلیه ترانسدیوسرهای متریکس معیوب از انبارک های تاسیسات گردآوری و با مشارکت، همفکری و همکاری متقابل با شرکت های تعمیرکار داخلی، تعمیر و در چرخه انتقال گاز قرار گرفت.
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران ،با اشاره به صرفه جویی بالغ بر 14 هزار دلار این تعمیرات اظهارداشت: مبلغ ناچیزی در حدود 6 میلیون تومان برای بازسازی و رفع عیوب این ترانسدیوسرها که بعنوان مبدل سیگنال دریافتی از سنسور به سیگنال جریانی 4 الی 20 میلی آمپر عمل می کنند، هزینه شده است در صورتی که خرید این اقلام علاوه بر زمان بر بودن، مستلزم صرف هزینه های مربوطه نیز می باشد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: بمنظور حمایت از کالای داخلی و تداوم خودکفایی در بخش فعالیت های تعمیراتی، در آینده نزدیک با مهندسی معکوس، ساخت داخل این اقلام در برنامه کاری منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران قرار دارد.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما