جمعه 25 آبان 1397   18:14:11
15:081396/8/9 سه‌شنبه
101 میلیارد و هفتصد میلیون مترمکعب گاز در 6 ماه امسال منتقل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران ؛ سعید توکلی یادآور شد: در نیمه نخست امسال، پنج هزار و 200 کیلومتر عملیات پیگرانی تمیز کننده، 26 هزار و 130 کیلومتر عملیات نشت یابی، 110 هزار 950 مترمربع تعویض پوشش و 46 مورد نیز انشعاب گیری گرم از سوی این شرکت انجام شده است.
توکلی با اشاره به برخی از اقدامات شرکت انتقال گاز ایران در نیمه نخست امسال اظهار کرد: تاسیسات تقویت فشار گاز فراشیند 10، به عنوان نخستین ایستگاه تقویت فشار کشور که فرآیند طراحی، احداث و راه اندازی آن از سوی بهره بردار انجام گرفته، هفته گذشته با حضور معاون محترم وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران افتتاح شد.
وی با اشاره به جزئیات این پروژه تاکید کرد: این تاسیسات با سه توربوکمپرسور 25 مگاواتی، ظرفیت انتقال 90 میلیون مترمکعب گاز را دارد.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ادامه داد: با راه اندازی این تاسیسات از گلوگاه فراشبند، امسال نسبت به سال گذشته، امکان افزایش 40 میلیون مترمکعبی حجم انتقال گاز فراهم شده است.
وی با اشاره به برنامه این شرکت برای اجرای عملیات تعمیرات؛ بدون تخلیه گاز گفت: امسال 25 کیلومتر از خط لوله سراسری دوم در محدوده گلپایگان بدون توقف در فرآیند انتقال و تخلیه گاز با کامپوزیت تعمیر شد.
توکلی در خاتمه خاطرنشان کرد: در مجموع از سال گذشته تاکنون با اجرای این نوع عملیات، 130 میلیارد تومان صرفه جویی در بر داشته است.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما