پنجشنبه 27 تير 1398   16:23:38
13:311398/2/22 يكشنبه
آغاز همکاری های منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران و پارک علم و فناوری فارس

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، از برگزاری نشست معاونین و روسای ارشد و تعدادی از کارشناسان آن منطقه با مسئولین پارک علم و فناوری فارس به همراه بازدید تخصصی از شرکت های دانش بنیان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، ولی اله فرخی، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: ظرفیت های فنی و صنعتی و نیازهای موجود در منطقه و لزوم بهره گیری از توان و تلاش شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی در فناوری های پیشرفته زمینه ساز برقراری ارتباط بین این منطقه و پارک علم و فناوری فارس شده است.
وی اضافه نمود: به همین منظور برنامه بازدید و نشستی با حضور دکتر مُرّ رییس پارک علم و فناوری و معاونین، روسای ارشد و کارشناسان ارشد واحدهای منطقه برگزار شد.
در این نشست که با حضور کشاورز رییس مرکز رشد نفت ،گاز، پتروشیمی  و شفیعی رییس بخش موسسات برگزار شد، رییس پارک علم و فناوری با بیان اینکه در پارک علم و فناوری فارس پنج مرکز رشد و 300 شرکت فعال در رشته های فنی و علوم مختلف در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور و تحریم های ظالمانه پارک علم و فناوری توانایی رفع بخش زیادی از نیازهای فنی واحدهای عملیاتی صنعت بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی را دارد.
وی در ادامه افزود: بیش از چهل شرکت در مرکز رشد و در مجموع 80 شرکت فعال در تمام زمینه نفت و گاز از مرحله استخراج تا توزیع فرآورده ها تحت پوشش این پارک علم و فناوری قرار دارد.
گفتنی است در ادامه از تعدادی شرکت های فعال در زمینه های فنی مرتبط با نفت و گاز بازدید به عمل آمد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما