پنجشنبه 27 تير 1398   15:56:37
14:481397/6/19 دوشنبه
برگزاری مرحله دوم، نخستین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران تأسیسات تقویت فشار گاز ایران

مرحله دوم نخستین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران تأسیسات تقویت فشار شرکت انتقال گاز ایران در تاریخ 9 و 10 مهرماه 97 با حضور 14 تیم منتخب متشکل از بهره برداران منتخب از ده منطقه عملیاتی در تأسیسات تقویت فشار نیزار قم برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، سعید توکلی با اعلام این خبر گفت: این المپیاد با هدف بالابردن انگیزه های کاری، تشویق به مطالعه و خودآموزی در حوزه های حرفه ای و ایجاد رقابت سالم در جهت توانمندسازی شغلی این دسته از پرسنل تلاش گر شرکت انتقال گاز ایران می باشد که به عنوان خلبانان تأسیسات انجام وظیفه می نمایند.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه اظهار داشت: تیم های حاضر در المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شامل 8 تیم از مناطق  2،3،5و 8، از هر منطقه 2 تیم و هم چنین 6 تیم از مناطق 1، 4، 6، 7، 9 و 10 می باشند.
سعید توکلی در تشریح آزمون‌های کتبی گفت: نحوه انتخاب تیم ها، حاصل برگزاری آزمون جامع کتبی در کلیه مناطق عملیات انتقال گاز ایران بوده است. وی افزود: این آزمون به صورت یکپارچه در سراسر کشور و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در دو مرحله در تاریخ 7 و 8 تیرماه سال جاری برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ابراز امیدواری کرد: فضای شاد و رقابتی سالم باعث بالا بردن انگیزه های کاری و بهره وری بیشتر در میان این دسته از همکاران خدوم و زحمتکش شده و امید است با ایجاد بستری مناسب، این شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری نماید.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما