چهارشنبه 20 آذر 1398   04:17:29
10:591398/5/22 سه‌شنبه
با برگزاری آزمون عملی در ایستگاه تقویت فشار گازدشت؛ برترین های مرحله مقدماتی اولین المپیاد بهره برداران در منطقه 4 عملیات معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران، مدیر منطقه با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور ایجاد بستری مناسب جهت بالابردن انگیزه کاری بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز جهت خودآموزی و بهبود رویه های کاری و همچنین در راستای برگزاری اولین دوره المپیاد بهره برداران مناطق، آزمون عملی المپیاد بهره برداران منطقه 4 عملیات انتقال گاز با حضور 18 نفر از برترین بهره برداران منطقه 4 برگزار شد.
ناصر علوی شهری ادامه داد: بهره‌برداران صنعت انتقال گاز در سطح تاسیسات تقویت فشار در سخت ترین شرایط کاری و در بدترین شرایط آب و هوایی، مستقیم با تجهیزات اصلی در حوزه انتقال گاز در ارتباط هستند. بنابراین، این بخش از نیروی انسانی از ارکان مهم ایجاد بهره‌وری در صنعت انتقال هستند که نقش بی بدیل آنها تاکنون به قدر کافی مورد توجه قرار نگرفته است.
وی تصریح کرد: تشویق کارکنان بهره‌بردار به مطالعه بیشتر در زمینه شغلی، تبادل اطلاعات بین نفرات، یکپارچه‌سازی سیستم‌های صلاحیت سنجی، نیازسنجی مهارتی و ایجاد فضای صمیمی، شاداب و رقابت سازنده در میان کارکنان بهره‌بردار از مهم‌ترین اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.
این مقام مسئول افزود: اجرای المپیاد به دو فاز علمی و عملی تقسیم شد که فاز علمی آن با برگزاری آزمون کتبی ویژه کلیه همکاران ایستگاه های تقویت فشار در تاریخ 29 خرداد ماه سال جاری به اتمام رسید و پس از آن نفراتی که حائز 70 درصد امتیاز شدند برای آزمون عملی انتخاب و در گروه های 4 گانه تقسیم شدند.
وی در ادامه گفت: این آزمون‌ها جهت تعیین صلاحیت همکاران متقاضی شرکت در مرحله عملی المپیاد بهره‌برداران شرکت انتقال گاز ایران که قرار است با حضور تیم هایی از 10 منطقه عملیاتی به صورت متمرکز، برگزار شود، انجام می‌گیرد.

 تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما