يكشنبه 3 شهريور 1398   21:27:16
16:241397/12/6 دوشنبه
منطقه پنج عملیات میزبان نماینده مردم آباده، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس و فرماندار بوانات

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران از برگزاری نشست بررسی راه کارهای ایمن سازی خطوط  لوله گاز در تقاطع با جاده ها، با نماینده آباده، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بوانات و مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس به منظور بررسی مشکلات و ایجاد تعامل بیشتر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات، مدیر منطقه، ضمن تشکر از مسئولین حاضر در این نشست گفت: خطوط لوله انتقال گاز که در سراسر استان فارس به صورت پراکنده واقع ‌شده است، نیاز به تدابیر لازم جهت ارتقاء ایمنی دارد.
به گفته وی با محوریت رحیم زارع نماینده مردم آباده، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی در خصوص ایمن سازی جاده جدید و احداث پل باغ صفا در تقاطع با خطوط  چهارم و هشتم سراسری با سیاهپور مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس توافقاتی حاصل گردید.
فرخی با اشاره به سایر تصمیمات اتخاذ شده در این دیدار، اضافه نمود: در راستای همکاری در انتقال پایدار گاز، پور زارعی، فرماندار بوانات نیز ضمن تایید اهمیت صیانت از حریم خطوط انتقال گاز، بر لزوم اخذ استعلام از منطقه پنج عملیات در محدوده شهرستان تاکید کرد.
وی خاطر نشان کرد: زمینه های همکاری با اداره کل راه و شهرسازی در مباحث دیگر نیز در این دیدار بررسی شد که از آن جمله می توان به حفاری نقاط ابتدا و انتهای کیسینگ های در مسیر خطوط لوله گاز سراسری در تقاطع با جاده ها، اشاره کرد.
در این دیدار رحیم زارع، نماینده آباده، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی در خصوص التزام سازمان های دولتی، خصوصی و حاشیه نشینان حوزه انتخابیه بر رعایت مقررات حریم و ارتقاء ایمنی خطوط انتقال گاز تاکید و اعلام هماهنگی و همکاری نمود.
گفتنی است معاون عملیات خطوط لوله منطقه و برخی از روسای ارشد منطقه نیز در این نشست حضور داشتند.
مدیر منطقه پنج در پایان از نماینده آباده، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل راه و شهر سازی استان فارس و فرماندار بوانات به دلیل حضور در این منطقه، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.
 

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما