جمعه 3 اسفند 1397   20:59:24
اطلاعیه ها
10:481397/7/14 شنبه
برگزاری جلسه عملیاتی منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران

جلسه عملیاتی منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران با حضور مدیر، معاونین و روسای واحدهای ستادی در سالن کنفرانس ایستگاه تاسیسات تقویت فشار گاز نکا برگزار شد.
رسول داودی نژاد در این جلسه با تسلیت به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی و با تشکر از افتتاح سالن کنفرانس تاسیسات تقویت فشار نکا، اظهار کرد: موضوعات مربوط به  HSE در منطقه تسهیل کننده کار است و نباید تصور شود که HSE مانع فعالیت ها بوده، بلکه دغدغه آن سالم بودن افراد و تجهیزات است تا کار به نحو احسن انجام شود.
وی در ادامه بحث به نظام مشارکت اشاره کرد و گفت: ما می توانیم در صرفه جویی و خودکفایی پیش قدم باشیم، همچنین اگر بخواهیم مطرح باشیم، باید خود را قوی و تجهیز کنیم تا در بحث مدل تعالی سازمانی فعالیت های لازم داشته باشیم.
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران با بیان این که اخیرا، عملیات پیگرانی در خط 42 اینچ دامغان، ساری، نکا برای دومین بار در سال جاری انجام شده است، افزود: اقدامات اجرای اسپن بر روی رودخانه های مینودشت و کاظم رود نیز از عملیات های بزرگی بود که با موفقیت و به خوبی به اتمام رسید.
داودی نژاد با اشاره به آمادگی منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران برای زمستان با عملیات های نظیر پیگرانی در خط 42 اینچ، خاطرنشان کرد: نشت یابی در خطوط لوله منطقه به دقت انجام می شود.
وی در ادامه به بحث مهم حریم در منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران اشاره کرد و یادآور شد: جلسات مهمی در ارتباط با حریم با فرمانداران و متولیان شهرک ها برگزار شده است که مورد استقبال آنان بوده و همکاری های لازم در زمینه حریم با منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران صورت می گیرد، همچنین روابط عمومی برنامه های خوبی برای فرهنگ سازی در حوزه حریم مانند ساخت مستند و چاپ کتاب داستان برای کودکان در نظر گرفته است که می تواند موثر باشد.
لازم به ذکر است، رسول داودی نژاد، مدیر منطقه 9 همچنین از ایستگاه تاسیسات تقویت فشار نکا بازدید به عمل آورد.تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما