دوشنبه 5 فروردين 1398   02:10:29
اطلاعیه ها
17:051397/8/5 شنبه
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در جریان بازدید از مجتمع های تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه و دوراهان مطرح کرد:
واحد ابزار دقیق منطقه دو قطب ابزار دقیق شرکت انتقال گاز ایران محسوب می شود

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به همراه جمعی از اعضاء هیأت مدیره و روسای واحدهای ستادی از مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه و دوراهان بازدید به عمل آوردند.
توکلی ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشارگاز پتاوه 3، پروژه تعویض سیستم کنترل SCS و ESD و جایگزینی سیستم جدید کنترل به دست توانمند کارکنان ابزار دقیق را افتتاح و پروژه  را بسیار ارزشمند و کم نظیر دانسته و گفت: واحد ابزار دقیق منطقه دو قطب ابزار دقیق شرکت انتقال گاز ایران محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه گفت: در راستای تحقق بخشیدن به طرح ها و برنامه های تولید داخلی در صنعت گاز و درسال حمایت از کالای ایرانی منطقه دو عملیات انتقال گاز با همت همکاران، اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده است.
وی تصریح کرد: پتانسیل و توان بسیار مناسبی برای پیشرفت، تعالی شدن و دستیابی به اهداف افق 1404 در شرکت انتقال گاز ایران وجود دارد که این توان تحسین برانگیز است.
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران منطقه دو را به عنوان منطقه ای سرآمد دانست و گفت: حضور در جمع صمیمی شما همکاران خلاق، پر توان و با انگیزه باعث افتخار است. وی ضمن آرزوی پیشرفت و موفقیت بیشتر برای کارکنان این منطقه اظهار داشت: لازمه ی پیشرفت و ترقی کار دانشی است و دانش، نیازمند علم می باشد و  زمانی می توان احساس غرور و سربلندی کرد که کار علمی انجام داده و چیزی را خلق نماییم.
وی همچنین گفت: منطقه دو عملیات، در بخش نگهداری و تعمیرات خطوط لوله دارای دانش فنی خوبی می باشد که منجر به صرفه جویی های قابل توجهی می شود.
 مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق هیأت همراه پس از بازدید از مجتمع تاسیسات تقویت فشارگاز پتاوه در استان کهگیلویه و بویر احمد از مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دوراهان واقع در استان چهار محال و بختیاری بازدید کرد.
در این بازدید، پروژه SCP تاسیسات دوراهان 1 که جایگزین سیستم کنترل و جمع آوری تابلوهای قدیمی IMEG و Central Panel شده بود افتتاح و آمادگی منطقه جهت همکاری با سایر مناطق و تبادل اطلاعات اعلام گردید.
سعید توکلی در راستای تکریم کارکنان  در جلسه ای در جمع همکاران مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دوراهان گفت: تاسیسات دوراهان در فصل پیک مصرف نقش به سزایی در توازن انتقال گاز کشور دارد.
شایان ذکر است در این بازدید مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران، ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل و هیأت همراه به تشریح اقدامات انجام شده در سطح تاسیسات تقویت فشار گاز و خطوط لوله پرداختند و گفت: از ابتدای سال جاری تمامی کنترل ها و برنامه تعمیرات به جهت تاسیسات و خطوط لوله انجام پذیرفته و در حال حاضر تمامی واحد ها و بخش ها از قابلیت اطمینان و عملیاتی بسیار بالایی در تدوام انتقال گاز برخوردار هستند.
در پایان مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در دیداری صمیمانه با کارکنان در خصوص مسایل مختلف به گفتگو نشست و رهنمودهای لازم را ارایه نمود.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما