شنبه 29 تير 1398   10:03:04
اطلاعیه ها
15:471397/11/10 چهارشنبه
برگزاری جلسه بررسی درخواست ها، مشکلات و انتظارات منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

جلسه بررسی درخواست ها، مشکلات و انتظارات مناطق عملیاتی، با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای شرکت انتقال گاز ایران، مدیر و مسئولین منطقه دو عملیات از طریق ویدئو کنفرانس در سالن کنفرانس ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، این جلسه با هدف بهبود تعاملات واحدهای ستادی و واحدهای متناظر در مناطق عملیاتی و در راستای سلسله جلسات بررسی درخواست ها، مشکلات و انتظارات مناطق عملیاتی، تشکیل شد.
در ابتدای جلسه مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر از اقدامات منطقه 2 عملیات در انتقال پایدار و مستمر گاز از مدیر و مسئولین منطقه خواست تا تمامی مسایل و مشکلات موجود در منطقه را به صورت صریح و شفاف تشریح نمایند.
در ادامه گلستانه مدیر منطقه 2 آخرین اقدامات و فعالیت های منطقه را برشمرد و مسئولین این منطقه نیز مشکلات و چالش های موجود و انتظارات خود را به تفصیل عنوان کردند.
در پایان جلسه سعید توکلی ضمن بیان راه کارهای لازم برای رفع مشکلات گفت: نیروهای تلاش گر منطقه 2 عملیات، با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی، درصدد افزایش اطمینان پایداری انتقال گاز در فصل سرما می باشند و امیدوارم با همت مناطق عملیاتی با سربلندی زمستان امسال را نیز سپری نماییم.
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما