پنجشنبه 27 دي 1397   13:49:08
اطلاعیه ها
16:311396/10/9 شنبه
اولین گردهمایی نیروهای حراست منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد

اولین گردهمایی نیروهای حراست منطقه با حضور گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ، اعضای هیئت رئیسه ، حجت الاسلام آقایی امام جماعت منطقه و جمع کثیری از کارکنان واحد حراست در محل مجموعه فرهنگی ، اجتماعی شیخ بهایی انجام شد.
مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز به عنوان اولین سخنران در این گردهمایی ضمن قدردانی از حضور کلیه مهمانان و مدعوین گفت : حفظ وحدت و همبستگی می بایست در میان کارکنان حراست در بالاترین سطح باشد و با همفکری یکدیگر در راستای بهبود وظایف سازمانی اقدام نمایند.
وی در ادامه گفت : در حال حاضر واحد حراست منطقه بسیار توانمند است و خوشبختانه این واحد توانسته پیشرفت های بسیار خوبی در تمامی بخش ها و زمینه ها داشته باشد ،که جا دارد در همین مراسم از تمامی شما بزرگواران تشکر و قدردانی نمایم .
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز همچنین با تاکید بر فراگیری علم و دانش و اهمیت امر آموزش برای کارکنان حراست گفت : این منطقه حاضر است تا امکانات و شرایطی را فراهم آورد تا شما عزیزان در ارتباط با مباحث شغلی و کاری خود آموزش های لازم را گذرانده و همیشه به روز باشید.
در ادامه این مراسم مهدی نصر رئیس حراست منطقه ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی این گردهمایی گفت : گردهمایی فوق به منظور تبیین جایگاه حراست ، سهولت در ارتباط با مدیران و همکاران ، توجه به نیروی انسانی خلاق و کارآمد و افزایش توانمندی های نیروی حراست می باشد که امید است این گردهمایی نتیجه و اثرات بسیار مثبتی به همراه داشته باشد.
شایان ذکر است در پایان این همایش از کارکنان برتر حراست با اهدا لوح تقدیر و هدایا مراتب تشکر و قدردانی به عمل آمد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما