پنجشنبه 29 فروردين 1398   19:33:49
اطلاعیه ها
21:131397/5/9 سه‌شنبه
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران:
بهره وری و سرآمدی، با استمرار موفقیت های سازمانی تحکیم می یابد

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران، حفظ و استمرار موفقیت های سازمانی در عرصه انتقال گاز را زمینه تحکیم و گسترش بهره وری و سرآمدی دانست.
سعید توکلی، در جلسه هماهنگی مدیران مناطق عملیاتی و ستادی شرکت انتقال گاز ایران سال جاری، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت: برای اینکه بخواهیم پیشرفت و موفقیتی در امورات سازمانی داشته باشیم باید خودمان را به اهداف نزدیک نموده و بخواهیم، چرا که با برخورداری از توان خواستن، می توان مسیر موفقیت را هموار نمود و گام های اثربخش برداشت.
وی افزود: موفقیت شرکت انتقال گاز نتیجه تلاش و همت والای تمامی ارکان این سازمان بوده و شکی هم نیست که پتانسیل بسیار خوبی در این سازمان وجود دارد و همین عامل می تواند کلید موفقیت یک سازمان باشد.
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران، استفاده از توانمندی های داخلی، هم افزایی، ارائه گزارش و آگاهی از عملکرد سال گذشته، مرور و شناسایی نقاط ضعف و قوت، ترمیم نقاط آسیب دیده احتمالی، حفظ و استمرار موفقیت های سازمان در عرصه انتقال گاز را از مهم ترین اهداف برگزاری این هم اندیشی دانست.
توکلی ضمن آشنایی و آگاهی از موانع و مشکلات پیش روی مناطق عملیاتی، بیان داشت: همواره بر آن هستیم با ایجاد راهکارهای مناسب، ارائه طریق و بهره گیری از خرد جمعی، فردایی متفاوت رقم زده و در مسیر توسعه پایدار گام های اساسی برداریم.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، خواستن را شاه کلید و زمینه ساز موفقیت دانست و تصریح نمود: به شرطی که فقط با تمام ارکان وجود بخواهید و در مسیر پیشرفت و ترقی استوار باشید و اگر با مشارکت و همفکری همدیگر بخواهیم، می توانیم در قله های توانمندی هایمان بایستیم و به فردای روشن چشم بدوزیم.
وی در ادامه گفت: میل به موفقیت وقتی با تمام وجود باشد حل تمامی مشکلات امکان پذیر بوده و لازمه موفقیت یک سازمان در گرو تلاش و همت همگانی است.
توکلی، مهارت های ارتباطات، صداقت و صراحت، ظرفیت به کارگیری کارهای سنگین، تصمیمات عاقلانه، غلبه بر ترس، دوراندیشی و ریسک پذیری، انتقاد پذیری، ایجاد انرژی مثبت، علاقه به دیگر و دیگر یاری و ... را از عمده ترین اصل های مدیران موفق دانست.
بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه هر یک از مدیران مناطق عملیاتی و ستادی شرکت انتقال گاز ایران موانع و چالش های موجود در منطقه مورد نظر خود را از نزدیک به صورت کاربردی و ملموس تر در میان گذاشته و مورد بحث و بررسی قرار دادند.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما