يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   12:02:27
اطلاعیه ها
15:441397/9/7 چهارشنبه
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:
بیش از دو میلیون نفر - ساعت کار بدون حادثه در 7 ماهه نخست سال جاری

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران، از انجام بیش از 2125422 نفر - ساعت کار بدون حادثه از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه 1397 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات، مجتبی گلستانه با اعلام این خبر گفت: ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی در سایه توجه ویژه پرسنل سخت کوش؛ باعث شده است با وجود فعالیت های عملیاتی در گستره ی 18 مرکز تأسیسات تقویت فشارگاز و همچنین 8 مرکز بهره برداری خطوط لوله شاهد چشمگیر کاهش حوادث پرسنلی و صنعتی باشیم.
وی تصریح کرد: بی شک انجام 17800 نفر ساعت آموزش HSE، پدافند غیرعامل، شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک های ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مشارکت مسئولین و پرسنل منطقه در اجرای مؤثر فرآیند گزارش نواقص و حوادث، نقش بسیار مهمی در دست یابی به این موفقیت ایفا نموده است.
گلستانه با اشاره به صدور بیش از 10 هزار نوع پروانه انجام کار تاکید کرد: در بخش بهداشت 98/4 درصد کارکنان منطقه تحت پوشش معاینات دوره ای قرار گرفتند که در بین مناطق ده گانه یک رکورد محسوب می گردد.
وی در ادامه افزود: منطقه دو عملیات، به منظور حفاظت و صیانت از محیط زیست و استفاده بهینه از منابع خدادادی اقدام به طراحی، ساخت و نصب پکیج های تصفیه فاضلاب با ظرفیت 75 متر مکعب در روز در تأسیسات تقویت فشار گاز  پتاوه، دوراهان و دهاقان نموده و پساب خروجی آن نیز با توجه به نتایج آنالیزهای صورت گرفته، قابلیت استفاده در آبیاری فضای سبز در سطح تأسیسات را دارا می باشد که از این راه صرفه جویی قابل توجهی در استفاده از آب مصرفی صورت پذیرفته است.
مدیر منطقه دو عملیات، در مورد فعالیت های انجام شده در خصوص مدیریت سبز نیز گفت: اقداماتی از قبیل نصب کنتورهای آب و گاز، ایجاد زیر ساخت های مناسب مدیریت پسماندهای صنعتی و عادی، ایجاد پکیج های تصفیه فاضلاب در تأسیسات اصفهان، دهق و ستاد مرکزی در دست پیگیری می باشد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما