دوشنبه 29 بهمن 1397   06:13:41
اطلاعیه ها
11:371397/4/9 شنبه
بازدید مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران از مناطق عملیاتی عسلویه، لامرد و جم

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، به همراه معاونین و روسای ستادی این منطقه 1397 به مدت دو روز از روند فعالیت کارکنان در مراکز بهره برداری عسلویه، تابناک، غدیر و تاسیسات تقویت فشار گاز خیرگو بازدید نمود.
حمید خدری مدیر این منطقه در نخستین روز از این بازدید، ضمن بررسی میدانی مسیرهای کوهستانی و صعب العبور خطوط لوله (دره هنویز، شهرستان عسلویه) برضرورت بازسازی و ترمیم مسیرهای عبور خطوط لوله تاکید کرد وافزود: با توجه به عبور خطوط لوله در مسیرهای کوهستانی و نمایان شدن لوله های فشارقوی انتقال گاز بر اثر عبور آب، بازسازی و مرمت همواره نقش بسزایی را در افزایش ایمنی و حضور بموقع نیروهای امدادی در شرایط اضطراری به دنبال دارد.
وی در ادامه همکاری و تلاش کارکنان مرکز بهره برداری عسلویه در جهت اجرای پروژه های مرمت و بازسازی را بسیار مهم و قابل تقدیر برشمرد.
در جریان این بازدید حق دوست، رییس مرکز بهره برداری عسلویه با حضور در محل یادشده در خصوص روند اجرای کار توضیحاتی ارائه نمودند و تدابیر لازم جهت تسریع در روند انجام کار اتخاذ گردید.
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گازایران در ادامه نخستین روز از این بازدید وارد تاسیسات تقویت فشار گاز خیرگو شد و در نشستی صمیمی با کارکنان گفت: خوشبختانه با لطف خداوند و ایجاد همکاری بسیار خوب و اثربخش توانستیم در روز های سرد زمستان گذشته، نقش موثری در انتقال پایدار، ایمن، بهره ور و پاک انرژی گاز داشته باشیم .
وی ضمن  بررسی مسایل و مشکلات فعلی تاسیسات تقویت فشار گاز خیرگو خاطرنشان کرد: امیدواریم این روند با فعالیت بخش های مختلف با شتاب بیشتر ادامه پیدا نماید و شاهد شکوفایی بیشتر صنعت انتقال گاز کشورمان باشیم.
خدری در ادامه بازدید از مناطق عملیاتی روزیکشنبه 3 تیرماه سال جاری در مرکز بهره برداری غدیر حضور یافت و به ارایه راه کارهای پیشبرد فعالیت های اجرایی به ویژه در زمینه تعمیرات خطوط لوله انتقال گاز پرداخت.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما