سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   04:03:18
اطلاعیه ها
12:271397/3/20 يكشنبه
پایان موفق پروژه تعمیرات خط لوله دوم سراسری با روش غلاف گذاری در منطقه پنج

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران از پایان پروژه طراحی و ساخت اسلیو (غلاف) و تعمیرات خط لوله دوم سراسری با روش غلاف گذاری خبر داد.
ولی اله فرخی با اعلام این خبر افزود: پروژه تعمیرات خط لوله دوم سراسری با روش اسلیو گذاری شامل دو فاز بوده است که فاز اول پروژه طراحی و ساخت اسلیو و فاز دوم پروژه اجرای تعمیرات با نصب اسلیو برروی خط لوله دوم  سراسری بود.
وی اضافه نمود: انجام تعمیرات 5 کانال به تعداد 8 اسلیو و جمعا بطول بیش از 12 متر انجام شده است.
فرخی در ادامه افزود: ساخت این نوع اسلیو با خرد جمعی و خلاقیت کارکنان معاونت عملیات خط لوله برای اولین بار در سطح منطقه و شرکت انتقال گاز و باتوجه به استانداردهای موجود به دو روش دستی و ماشینی ساخته شد.
مدیر منطقه پنج، با اشاره به دلیل استفاده از اسلیو، تصریح کرد: براساس گزارش پیگ هوشمند و در راستای اهداف سال 97 منطقه و راستی آزمایی واحد بازرس فنی خط لوله دوم سراسری  تصمیم به ساخت اسلیو گرفته شد.
وی ادامه داد: این نوع اسلیو علاوه بر محافظت از لوله، قابلیت حذف تنش حرارتی ناشی از جوشکاری طولی در زمان نصب  را نیز دارد.
وی در پایان از کارکنان مرکز بهره برداری خطوط لوله فراشبند و سایر مراکز معین، بازرسی فنی و عملیات ساختمانی معاونت عملیات خطوط لوله منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در این عملیات، تشکر و تقدیر به عمل آورد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما