جمعه 3 اسفند 1397   20:05:45
اطلاعیه ها
12:001397/7/15 يكشنبه
درشش ماه نخست سال جاری محقق شد؛
اجرای بیش از 6 هزار و 400 نفرساعت آموزش درمنطقه ده عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، از برگزاری بیش از 6 هزار و 400 نفر ساعت، آموزش های فنی و تخصصی برای کارکنان این منطقه در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
حمید خدری با اشاره به ایجاد و شکل گیری دوره های آموزش این منطقه اظهارکرد: این دوره ها شامل آموزش های ضمن خدمت برای کارکنان شاغل در تاسیسات تقویت فشار گاز و مراکز بهره برداری خطوط لوله در حوزه های مختلف فنی و تخصصی، ایمنی، بهره برداری و تعمیر نگهداری بوده است.
وی ارایه آموزش های کاربردی و روزآمد به کارکنان را از ویژگی های هرسازمان موفق عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به پویایی سازمان و ارتقاء عملکرد نیروی انسانی، نیازمند توجه ویژه به بحث آموزش کارکنان هستیم.
مدیر منطقه ده خاطرنشان کرد: مدیریت آموزش این منطقه با بکارگیری مدرسان داخلی و باتجربه و همچنین استفاده از امکانات و تجهیزات آموزشی استاندارد بیش از 6 هزار و 400 نفرساعت آموزش در شش ماهه نخست سال 97 برگزار کرده است که این نشان دهنده میزان اهمیت ارتقای دانش و مهارت نیروها برای سازمان است. 
به گفته مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران رشد علمی افزایش مهارت کارکنان از طریق اجرای مطلوب و مدون برنامه های آموزشی به خوبی محقق می گردد که دراین رابطه تمام توان خود را به منظور تامین نیازهای آموزشی موثر کارکنان و افزایش آگاهی و دانش کارکنان به کار گرفته ایم.
خدری در ادامه این گفتگو یادآور شد: در راستای اجرا و پیاده سازی نظام جامع بهره وری و مدل تعالی سازمانی EFQM در سطح منطقه و ضرورت آشنایی کارکنان با مفاهیم و اصول این مهم، دوره های آموزشی متعددی نیز مرتبط با مدل های تعالی سازمانی در بازه زمانی یادشده برگزار شده است.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما